Oravský háj Garden Hotel & Resort    Brezovica


TELEFÓN: ++421-43-5321701
++421-43-5393781
MOBIL: ++421-907-883777
FAX: ++421-43-5321700
EMAIL: oravskyhaj@oravskyhaj.sk
WWW: www.oravskyhaj.sk
www.zapadnetatry.com/oravskyhaj/
GPS: N 49.348381°
E 19.662893°
ADRESA: Brezovica 370
028 01 Trstená

    Práve ste našli rozprávkovo s vôňou štrúdle, ihličia, malín, čučoriedok či dubákov. V hotelovom rezorte, ktorý sa nachádza pod úpätím Skorušinských vrchov v údolí rieky Oravica môžete s nami prežiť nostalgický, harmonický návrat k prírode.

    Ponúkame vám krásne ubytovanie v ihličnatom háji, v ktorom - na prelome tisícročia - sa zrekonštruovalo mlynské koleso z roku 1921, ktoré tvorí dominantu celého areálu.
    Apartmány a izby s prístelkami pre temer sto hostí ponúkajú ubytovanie s kúpeľňou, chladničkou, TV, telefónom a WiFi pripojením na internet. V areáli hotela je k dispozícii uzavreté parkovisko.
    Okrem neho v areáli nájdete komplex štýlových domčekov s názvami rozprávkových bytostí, vitálny svet, jazdiareň, multifunkčné ihrisko a iné.

    Hlavný objekt pozostáva z recepcie, reštaurácie, z baru s karaoké, zo zimnej záhrady s kaviarňou, detský kútik, pre romantické duše krb, ďalej herňa s biliardom, ping-pongom, šachmi a spoločenskými hrami, rokovací salónik pre 15 osôb ako aj konferenčná sála s kapacitou do 80 osôb pre rôzne workshopy, kongresy, prednášky, semináre, firemné akcie, obchodné stretnutia či školenia s praktickými pomôckami.
    Hotel s domácim prostredím je ideálny aj na zorganizovanie rôznych osláv podľa individuálnych požiadaviek hostí, na svadby aj v exteriéri, na zabíjačkové hody ako aj pre tematické a rodinné pobyty.

    Viac informácií a cenník nájdete na www.oravskyhaj.sk.

    You have just made the first step into a dream-like place that smells of strudel, pine needles, raspberries, blueberries and boletes. In Garden Hotel and Resort Oravsky haj in Brezovica - you are warmly invited to experience a nostalgic and peaceful return to nature and discover the beauty of a virgin land. Hotel resort is located under the foothills of Skorusina Mountains, in the valley of river Oravica.

    We are pleased to offer you a stylish accommodation in the conifer grove. The dominant feature of our resort is a watermill dated from 1921 and restaured at the turn of the millenium.
    Our suites and rooms with extra beds for almost 100 guests are equipped with bathroom, refrigerator, TV, telephone and wireless Internet access. You can leave your car in our private hotel parking.
    Apart from this, it offers a number of stylish cottages named after fairy tale characters, wellness centre, horse riding, multifunctional sport court and much more.

    Main building includes lobby, restaurant, karaoke bar, winter garden and café, playroom, romantic fireplace, game room with pool table, ping-pong, chess and board games, business lounge with a capacity up to 15 people as well as conference hall for up to 80 people for various workshops, conferences, presentations, seminars, business meetings or trainings.
    Homely atmosphere of our hotel makes it an ideal location for any celebration according to our clients´ requirements, such as outdoor and indoor weddings, sticking feasts or thematic and family holidays.

    More informations and pricelist at www.oravskyhaj.sk.

    Właśnie znalazłeś zapach bajeczniej torty, iglasta, malin, jagod lub grzybów. W Garden Hotelu & Resort Orawski Gaj w Brezovicy- spędzicie z nami, harmonijnego nostalgicznego powrotu do natury i odkrycie piękno nadal prawie nienaruszonej przyrody.Ośrodek jest położony u podnóżę Skoruszynskich wierchów w dolinę rzeki Oravica.

    Oferujemy znakomite zakwaterowanie w gaju iglastym, w którym - na przełomie tysiącleci - zostało odnowione w 1921 koło młyńskie, które dominuje na cały obszar.
    Apartamenty i pokoje z dostawkami dla prawie stu gości oferują pokoje z dostępem do Internetu, łazienką, lodówką, telewizorem, telefonem i WIFI. Dla gości hotelu jest dostępny zamknięty parking.
    Ponadto, można znaleźć kompleks kompleksowych domów w stylu z nazwami istot czarodziejskich, Świat Vital, jazdę konną, plac zabaw dla dzieci i innych wielofunkcyjnych rzeczy.

    W budynku głównym jest recepcja, restauracja, bar z karaoke, ogród zimowy z kawiarnią, plac zabaw, na romantycznym kominkiem dusz, salon gier na stole bilardowym, ping-pong, szachy i gry planszowe, salon do rokowań dla 15 osób oraz sala konferencyjna o pojemności 80 osób, dla różnych warsztatów, konferencji, wykładów, seminariów, imprez firmowych, spotkań biznesowych i szkoleń z praktycznych narzędzi. Hotel w środowisku domowym jest idealnym miejscem na organizację różnych uroczystości w zależności od indywidualnych potrzeb gości na weselach i na zewnątrz, w święto rzeźni jak również pobytów tematycznych i rodzinę.

    Więcej informacji i cennik na www.oravskyhaj.sk.


webmaster